PPP a SPC Olomouckého kraje hledá kolegy/kolegyně na pozice školní psycholog a školní speciální pedagog

17. 07. 2023

V rámci projektu "Šablony I PPP Olomoucký kraj" hledá Pedagogicko-psychologická poradna a speciálně pedagogické centrum Olomouckého kraje kolegy/kolegyně na pozice školní psycholog a školní speciální pedagog, a to na cca 150 školách v Olomouckém kraji.

Koho hledáme? Pro koho se pozice hodí?

  • Pro absolventy, kteří získali kvalifikaci školního psychologa nebo speciálního pedagoga.
  • Pro někoho, kdo danou profesi vykonává jinde, nemá celý úvazek a chce si jej doplnit.
  • Pro někoho, kdo chce jen částečný úvazek, protože ještě dále studuje.
  • Pro někoho, kdo se po delší odmlce vrací do pracovního procesu (maminky na mateřské, ale i lidé důchodového věku).

Nabízíme:

  • Částečný pracovní úvazek, který je v závislosti na kapacitě škol stanoven na max. 0,2 případně 0,4 hod. - možné je i souběžné zaměstnání na více školách, tedy kombinace úvazků až do výše úvazku 1,0.
  • Platové podmínky dle platných platových tarifů pro ped. pracovníky (12. platová třída).
  • Místo výkonu práce celý Olomoucký kraj - možnost vybrat si školu, pro kterou byste chtěli pracovat.
  • Nástup možný ihned.

Náplň práce:

  • Metodická práce a vzdělávací činnost.
  • Konzultační, poradenské a intervenční činnosti.
  • Diagnostika, depistáž.

Požadavky:

  • Magisterské vysokoškolské vzdělání v daném oboru.
  • Vstřícný a komunikativní přístup.
  • Ochota učit se novým věcem.

Zájemci mohou zasílat své životopisy spolu s motivačním dopisem a kopií dokladu o dosaženém vzdělání na opjak@pppaspc-ok.cz. Do e-mailu napište také školu/školy, pro které byste měli zájem pracovat.

Pro bližší informace kontaktujte manažera přiděleného ke konkrétní škole. Aktuální seznam škol a volných míst včetně kontaktních osob k daným školám naleznete v tabulce ZDE.

Soubor typu pdfInzerát - PPP a SPC OK(1,8 MB)stáhnout

Poslední změna 17. 07. 2023 10:02:56