Měsíčník Krajánek

Olomoucký kraj vydává od roku 2002 stejnojmenný měsíčník. Noviny jsou zdarma distribuovány do všech domácností Olomouckého kraje. Kraj rozesílá elektronickou verzi měsíčníku prostřednictvím emailu. Registrace občanů do databáze probíhá pomocí jednoduchého formuláře přímo na titulní straně webu www.olkraj.cz. Systém počítá s potvrzením žádosti prostřednictvím schránky elektronické pošty. Elektronicky probíhá rovněž případné odhlašování z databáze.

Aktuální číslo měsíčníku Krajánek

22.01.2020 - Květnové vydání měsíčníku Krajánek přináší aktuality z dění v regionu

Přináší informace o rekordních dotacích na cyklostezky a dopravní infrastrukturu nejen na Prostějovsku. Představí vám hrdiny, kteří získali ocenění za záchranu lidského života. Najdete v něm informace o nové infolince pro sluchově postižené i o veřejné sbírce Charity Šternberk na pomoc občanům postiženým pandemií covid-19. Dozvíte se v něm o databázi kreativních lidí a zve na rozšířenou výstavu o cestvání Jana Eskymo Welzla. Nechybí tradiční křížovka a sudoku.

Květnové vydání měsíčníku Krajánek přináší aktuality z dění v regionu

Měsíčník Olomouckého kraje v roce 2020

Soubor typu pdfLeden 2020(2,7 MB)stáhnout
Soubor typu pdfÚnor 2020(2,5 MB)stáhnout
Soubor typu pdfBřezen 2020(3,1 MB)stáhnout
Soubor typu pdfDuben 2020(2,8 MB)stáhnout
Soubor typu pdfKvěten 2020(3,1 MB)stáhnout

Starší vydání měsíčníku ke stažení

1. až 7. ročník měsíčníku Olomoucký kraj naleznete zde.

V případě nedoručení měsíčníku Olomoucký kraj do domácnosti kontaktujte pracovníky tiskového oddělení na emailu tiskove.oddeleni@kr-olomoucky.cz.

Máte-li zájem o inzerci, kontaktujte Janu Jurákovou (jurakova@regvyd.cz).


Poslední změna 25. 05. 2020 10:38:34