Vychází prosincové číslo krajského měsíčníku

12. 12. 2022

Poslední letošní vydání měsíčníku Olomoucký kraj je na světě. A co se v něm dozvíte? Například to, že kraj připravil nový rozpočet, ve kterém myslí na důležité investice i na úspory. Jak jeho příprava probíhala, přiblíží rozhovor s hejtmanem Josefem Suchánkem.

Noviny zároveň připomenou velké taktické cvičení složek Integrovaného záchranného systému, rekonstrukci Domu dětí a mládeže v Olomouci a možnost nominovat inspirativní osobnost nebo počin na cenu za přínos v oblasti kultury.

Praktické informace jsou pro vás připraveny na straně tři, kde najdete přehlednou tabulku lékárenské pohotovostní služby. Nemusíte tak mít obavu, že o svátcích neseženete potřebné léky. V každém okrese pro vás bude otevřena jedna lékárna. O tři strany dál se pak dočtete o nové aplikaci MobilOK, která vám výrazně usnadní a zpříjemní cestování po kraji.

Milovníky výletů pozve do srdce Jeseníků starostka Loučné nad Desnou Pavla Harazímová a sportovce jistě zaujme přehled zimních akcí. Pro zdatné luštitele jsme připravili tradiční sudoku a křížovku, ve které mohou vyhrát novou knihu o Olomouckém kraji s poetickým názvem Souznění dvou tváří.

Nechybí ani zajímavá anketa a pravidelné kulturní tipy.

MOK - 12 -2022
Soubor typu pdfMOK - 12 -2022(3,2 MB)stáhnout


Poslední změna 12. 12. 2022 14:49:42