Výbor pro výchovu, vzdělávání a zaměstnanost

1.

Husičková Marta, Mgr.,
předsedkyně výboru

starosta@namestnahane.cz Komenského 306,
783 44 Náměšť na Hané
585 575 812

2.

Dolníček Jakub, Mgr.

J.Dolnicek@seznam.cz Dolní Studénky 282, 788 20 603 984 239

3.

Doubrava Pavel, Mgr.

pavel.doubrava64@gmai.com   605 702 166

4.

Knápek Jakub, Mgr.

jakub.knapek@pirati.cz    

5.

Lázna Tomáš, Ing.

t.lazna@gmail.com    

6.

Lipčík Petr, Ing.

p.lipcik@seznam.cz   728 304 035

7.

Lónová Jaromíra, Mgr.

lonova-jk@seznam.cz Nová Dědina 37,
783 91 Uničov
777 888 790

8.

Lysek Jakub, Mgr. et Mgr., Ph.D.

jakub.lysek@upol.cz, jakub.lysek@gmail.com Eduarda Hamburgera 5, 779 00 Olomouc 736 473 943

9.

Palaščáková Dita, Mgr.

dita.palascakova@gmail.com Třída míru 3, 779 00 Olomouc 775 147 497

10.

Polcr Pavel, Mgr.

polcr.pavel@gmail.com   774 090 322

11.

Procházka Petr, Mgr.

     

12.

Ptáček Leoš

leos.ptacek@seznam.cz Tržní nám. 63, Kojetín 752 01 774 116 224

13.

Šťastný Roman, Mgr.

rstastny12@gmail.com Sokolská 601,
790 84 Mikulovice
776 018 765

14.

Tesař Michael, Mgr.

michael.tesar@seznam.cz Lazníky 190, Lazníky 751 25 777 284 422

15.

Vacková Hana, Ing. Mgr.

hanavackova@gmail.com    

16.

Vincour Radek, Mgr.

rvincour@unicov.cz Masarykovo náměstí 1, Uničov 783 91 585 088 202

17.

Viterna Jiří, Mgr. Bc. et Bc., MBA, MSc.

viterna@soje.cz Adolfovice 242,
790 01 Bělá pod Pradědem
723 832 301

18.

Voráč Dominik, Mgr.

do.vorac@gmail.com I. P. Pavlova 23, Olomouc 608 231 533

19.

Zdukos Angelis, Bc.

zdukos@seznam.cz Jindřichov u Šumperka 44, 788 23 603 491 352

Tajemník výboru

Ing. Andrea Štouračová

vedoucí oddělení
Odbor školství a mládeže
oddělení krajského vzdělávání
   585 508 660 a.stouracova@olkraj.cz
Jeremenkova 40b, RCO, 779 00 Olomouc, patro 10p, kancelář: 1002

JUDr. Danuše Skopalová

vedoucí oddělení organizačně správních činností
Odbor školství a mládeže
oddělení organizačně správních činností
   585 508 542 d.skopalova@olkraj.cz
Jeremenkova 40b, RCO, 779 00 Olomouc, patro 10p, kancelář: 1010


Poslední změna 12. 05. 2021 09:37:11