Pozvánka na zahájení 15. ročníku výstavy Má vlast cestami proměn

02. 06. 2023

Srdečně Vás zveme na slavnostní zahájení jubilejního 15. ročníku výstavy Má vlast cestami proměn – příběhy domova, které proběhne 17. 6. 2023 v parku u Kláštera benediktinů na Břevnově od 11 hodin. Přijďte spolu s námi pogratulovat vítězným proměnám 14. ročníku a odstartovat nový 15. ročník.

 

Na co se můžete těšit?
Stejně jako v předchozích letech vám představíme na sto proměn ze všech krajů České republiky a Slovenska. Některé projekty jsou větší, jiné docela drobné, ale za všemi stojí chuť a snaha zlepšovat či dokonce zachraňovat chátrající a vdechnout nový život opušteným místům. Na podiu oceníme autory nejlepších proměn 14. ročníku, zvolené veřejností i pečlivě vybrané odbornou porotou. Na ukončený 14. ročník naváže křtem nového katalogu zahájení 15. ročníku.

Po celý den bude na podiu probíhat kulturní program. Představí se vám slovenský dětský soubor Čunovský kŕdeľ, zazpívají Spirituál Kvartet, paní Marcela Molnárová a francouzské chansony přednesou Petr Novák a Jessica May. Zástupci krajů Česka i Slovenska vám představí krásy obou zemí a doporučí vám, kam zavítat na výlet či dovolenou. Příjemnou atmosféru doladí jarmark držitelů regionálních značek, prezentace učňovského školství, kvalitní jídlo a pití a pro děti zábava v dětském koutku.

Celým dnem nás budou provázet skvělí moderátoři Jana Kubitová a Václav Žmolík.

Vstup na akci je volný. 

Děkujeme za spolupráci našim skvělým partnerům, bez nichž by výstava nevznikla.
Hlavním partnerem 15. ročníku je Konsorcium Moja vlasť – kultúrne premeny Slovenska

Pozvánka zahájení 2023


Poslední změna 02. 06. 2023 12:00:01