PIANO BEST COVERS

Datum18. 03. 2023
Místo konáníKoncertní sál Reduta - Moravská filharmonie Olomouc
OrganizátorAlliance Art

Velkolepý klavírní koncert, na kterém zazní světové hity, jenž si získaly srdce milionů lidí po celém světě. Speciálně pro tuto akci byl připraven rozsáhlý program nejznámějších skladeb z repertoáru: Queen, Metallica, Nirvana, Linkin Park, Guns N'Roses, Rammstein, System of a Down, Deep Purple, AC/DC, Coldplay, Iron Maiden, Lady Gaga, Michael Jackson, Coolio, Dr. Dre, Snoop Dogg, Eminem, Hans Zimmer, Nino Rota a mnoha dalších hudebních legend.

Sólistou koncertu bude známý polský pianista Lukash Shubski, vítěz mezinárodních soutěží v Londýně, Itálii, Berlíně a Slovinsku. Vystupoval na koncertech světových hvězd jako např.: Coldplay na Národním stadionu ve Varšavě, Guns N'Roses na stadionu Energa v Gdaňsku, Depeche Mode na Národním stadionu ve Varšavě, v Hale Koszyki ve Varšavě, ve věži Sky Tower ve Vratislavi, Rockový koncert se Slezskou filharmonií v Katovicích, na pódiu Košické filharmonie.

Zažijte výjimečné vystoupení, kde vás hudba aranžovaná lyrickým zvukem klavíru nenechá nikoho lhostejným a vytvoří jedinečnou atmosféru.

PIANO BEST COVERS


Poslední změna 22. 02. 2023 14:51:28