Přejít k hlavnímu obsahu

Česká Ves oslavila partnerství s polskými Walcemi

Hudba, sport, zábava i setkání s přáteli z obou stran hranice. Takové byly Dny partnerství obce Česká Ves a polské obce Walce, které se uskutečnily v sobotu 13. června v České Vsi. Akce nabídla pestrý program pro všechny generace a připomněla význam dlouhodobé přeshraniční spolupráce mezi oběma partnerskými obcemi.

Návštěvníci si užili vystoupení tamějších škol a spolků, koncerty hudebních skupin i ukázky sportovních aktivit. Programu se za Olomoucký kraj účastnil také náměstek hejtmana Bohuslav Hudec.