SŠZZ Olomouc slaví 150 let. Významné jubileum připomněly oslavy i floristická soutěž
Střední škola zemědělská a zahradnická Olomouc si v sobotu 20. června připomněla 150 let od svého založení. Významné jubileum oslavila celodenním programem ve svém areálu v ulici U Hradiska. Ten nabídl slavnostní zahájení, odborná setkání, kulturní vystoupení i floristickou soutěž na téma Moje kytice – moje já, do které se zapojili soutěžící v kategoriích Hobby i Profi.
Oslav střední školy se za Olomoucký kraj zúčastnil náměstek hejtmana Svatopluk Binder.